Вести што го содржат тагот Флензбург

Пак без Германци на Ф4 во Келн!

Без Германци во Келн

Прочитај повеќе

За Мелер заврши и следната сезона!

Данскиот бек нема среќа во Германија

Прочитај повеќе

БУНДЕС: Седмерци го спасија Флензбург

Лидерот во Бундес лигата спаси „глава“ во Есен

Прочитај повеќе

ППД Загреб службено елиминиран од ЛШ

Хрватскиот тим нема да го игра двомечот со Флензбург

Прочитај повеќе

Данска - Македонија, кобни за Флензбург?

Дуелите меѓу Данска и Македонија, ќе го решат шампионот на Германија

Прочитај повеќе