Вести што го содржат тагот Флензбург

ВИДЕО: Симиќ спасуваше како фудбалски бек

ВИДЕО: Симиќ како фудбалски бек

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Шоуто на Манасков со Флензбург

Манасков имаше свои пет минути

Прочитај повеќе

Еуфорија во Веспрем, Келн повторно без Германци

Веспрем е на Ф4 во Келн. Трета година без германски тим на завршницата

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Ќе успее ли Лазаров? Манасков (веќе) е пред Келн

Почнува разврската во ЛШ. Барса и Веспрем или Нант и Флензбург?

Прочитај повеќе

Манасков со една нога е во Келн

Тежок пораз на Флензбург на домашен терен во 1/4 финалето на ЛШ

Прочитај повеќе