Вести што го содржат тагот Флензбург

Kузмановски доби шанса, Магдебург поразен

Македонскиот репрезентативец доби (мала) минутажа на дербито со Флензбург

Прочитај повеќе

Флензбург го задржа голманот Буриќ

Голманот од БиХ ги освои Германците од северот

Прочитај повеќе

Уште една ѕвезда се сели меѓу легендите

Германскиот бек во јуни ќе ја заврши кариерата

Прочитај повеќе

Лоша вест за Флензбург: Се врати Микел Хансен

Флензбург нема победа од 17 октомври, а следните три меча во ЛШ ги игра со ПСЖ и Барса

Прочитај повеќе

Пешевски откина бод од шампионот

Штутгарт одигра нерешено со шампионот Флензбург

Прочитај повеќе