Вести што го содржат тагот Динамо

Дејан Манасков има нов клуб?

Романски медиум го сели македонското крило во Букурешт

Прочитај повеќе

Динамо пак на шопинг во Барса

Египетскиот бек сега е цел на Пасквал за неговиот романски проект

Прочитај повеќе

Веспрем му даде 47 гола на Динамо

Унгарците наплатија со камата за поразот во Букурешт

Прочитај повеќе

Флензбург ги олади Пасквал и Динамо

Германците во Романија дојдоа без тренер и без седум играчи

Прочитај повеќе

Ковид стоп во Букурешт, Динамо без публика

Повторно се празнат салите низ Европа

Прочитај повеќе