Вести што го содржат тагот ПСЖ

ПСЖ и Магдебург одат во Келн

Познати два патника за фајналфор турнирот Келн 2023

Прочитај повеќе

Ф4: Кил или ПСЖ, Магдебург или Висла? Каде да гледате?

Денеска се играат првите реванш натпревари од 1/4 финалето на Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Раул си најде џиновски пивот за догодина

Шпанскиот линиски напаѓач заминува од Нант една сезона порано од предвиденото

Прочитај повеќе

Место дерби - потоп!

Трите големи дерби средби денеска завршија со +10 гола разлика

Прочитај повеќе

ПСЖ му најде нов асистент на Раул

Хота Гонзалез заминува, доаѓа екс голман на неговото место

Прочитај повеќе