Вести што го содржат тагот ПСЖ

Карачиќ го среди големиот ПСЖ!

Неверојатно, но ПСЖ има три порази од четири натпревари во ЛШ

Прочитај повеќе

ЛШ: Вардар без Дизингер, се вратија Бомбач и Бодо, Шкуринскиј во аут

Неколку важни играчи нема да играат, некои се враќаат на терен

Прочитај повеќе

Тешки денови за „Ел Команданте“, ПСЖ пак загуби!

Францускиот великан има 0-2 во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Да не си им во кожа на Раул и Криштопанс, ПСЖ се посрамоти на стартот

ПСЖ се посрамоти на стартот на сезоната

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Хендикепиран Сегед, ПСЖ влегува во ЛШ...

Денеска се игра второто коло од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе