Вести што го содржат тагот Трансфери

Вести и трансфери: Веспрем најде замена за Ненадиќ, нов пех за Франција пред СП

Селектирани вести, трансфери,... погледнете и бидете во тек

Прочитај повеќе

РНЛ останува без десни бекови

Голема ротација на левораките бекови во Германија

Прочитај повеќе

Куманово ги „комплетираше“ кадетските голмани на Македонија

Голманите на кадетската репрезентација ќе бранат заедно во екипата на Куманово

Прочитај повеќе

ТОП 15 ТРАНСФЕРИ: Кои клубови и кои играчи го брануваа трансфер маркетот

Направивме избор на најдобрите 15 трансфери летово

Прочитај повеќе

Египет на мака да ги задржи играчите

Африканскиот шампион има што да понуди за европскиот пазар

Прочитај повеќе