Вести што го содржат тагот Трансфери

Алкалоид претстави квартет нови играчи

Алкалоид ги промовираше новите засилувања

Прочитај повеќе

Сегед пушта понуди на сите страни

Нова трансфер шпекулација поврзана со унгарскиот клуб

Прочитај повеќе

Трансфери жени: Бучески, Ниакате, Будуќност, ЧСМ...

Преглед на последните трансфери и настани во женскиот ракомет

Прочитај повеќе

Апокалипса Келце: Волф во Веспрем, Душебаев во Сегед, Ремили во...

Вечерва ќе „падне“ одлука. Како ќе изгледа Келце од утре...

Прочитај повеќе

ПИК Сегед со понуда за цело семејство Душебаеви

Унгарците доставиле понуда за тројцата Душебаеви

Прочитај повеќе