Вести што го содржат тагот Трансфери

Охрид на грузиски погон

Охрид се засили со грузиски интернационалци

Прочитај повеќе

ВЕСТИ: Шок во Вецлар, Холандија без селектор...

Преглед на ракометните вести низ Европа

Прочитај повеќе

Голден Арт договори две засилувања

Голден Арт ангажираше две засилувања за следната сезона

Прочитај повеќе

Охрид се пофали: Тоше Ончев е нивни играч

Охриѓани почнуваат да ја составуваат новата екипа

Прочитај повеќе

Jагуриноски си оди од Исланд

Репрезентативниот бек нема да ја продолжи соработката со исландскиот клуб

Прочитај повеќе