Вести што го содржат тагот Трансфери

Апокалипса Келце: Волф во Веспрем, Душебаев во Сегед, Ремили во...

Вечерва ќе „падне“ одлука. Како ќе изгледа Келце од утре...

Прочитај повеќе

ПИК Сегед со понуда за цело семејство Душебаеви

Унгарците доставиле понуда за тројцата Душебаеви

Прочитај повеќе

Вести и трансфери: Веспрем најде замена за Ненадиќ, нов пех за Франција пред СП

Селектирани вести, трансфери,... погледнете и бидете во тек

Прочитај повеќе

РНЛ останува без десни бекови

Голема ротација на левораките бекови во Германија

Прочитај повеќе

Куманово ги „комплетираше“ кадетските голмани на Македонија

Голманите на кадетската репрезентација ќе бранат заедно во екипата на Куманово

Прочитај повеќе