Вести што го содржат тагот Охрид

Охрид вклучи кадети во првиот тим

Тројца млади ракометари ќе добијат поголема шанса во Супер лигата

Прочитај повеќе

Младеновиќ потпиша за Охрид

Реализиран трансфер на релација Металург - Охрид

Прочитај повеќе

Охрид перфектен, Струга го доби Пролет...

Одиграни три натпревари од Супер лигата

Прочитај повеќе

Езерските бодови во мрежата на Охрид

Струга беше блиску до бод, но...

Прочитај повеќе

Супер лига: Групата „А“ денеска на мегдан

Три средби од групата „А“ се денеска на програмата во Супер лигата

Прочитај повеќе