Вести што го содржат тагот Охрид

Остана само едно празно место за „Ф4“ на Куп на Македонија

Големи се шансите да гледаме нов дуел меѓу Вардар и Е. Пелистер

Прочитај повеќе

Раде Стојановиќ заминува од Охрид

Поранешниот репрезентативец, Раде Стојановиќ по три сезони ќе се раздели со Охрид

Прочитај повеќе

Вардар виде мака со Охрид, но освои три бода

Вардар со мака до првите бодови во Плеј оф

Прочитај повеќе

(ЛИНК) Вардар го отвора Плеј оф првенството

Денеска стартува суперлигашкиот Плеј оф

Прочитај повеќе

Охрид се засили со играч од Металург

Охриѓани веднаш најдоа замена за Стефан Додиќ

Прочитај повеќе