Вести што го содржат тагот Трансфер

Охрид преговара со голман од БиХ

Нов голман се спрема за пат кон Охрид

Прочитај повеќе

Кил купува играч од „македонскиот“ мундијал

Кил заинтересиран за играч од кадетскиот мундијал во Македонија

Прочитај повеќе

Мухамед Суси си оди од Е. Пелистер!

Тунискиот бек ги игра последните натпревари во зелено-бело

Прочитај повеќе

Раул си најде џиновски пивот за догодина

Шпанскиот линиски напаѓач заминува од Нант една сезона порано од предвиденото

Прочитај повеќе

Охрид потпиша со Хрват за следната сезона

Охрид продолжува да купува играчи, сега купува за следната сезона

Прочитај повеќе