Вести што го содржат тагот Трансфер

Шарт се го отпушти Херона, селекторот на Србија

Не го дочека крајот на договорот

Прочитај повеќе

Парондо се откажа од Калараш

Рускиот бек прво доби договор, па потоа доби отворена врата

Прочитај повеќе

Екс вардарка потпиша за Крим

Поранешна вардарова ракометарка потпиша двегодишен договор со Крим

Прочитај повеќе

ТОП ВЕСТИ: Нова задача за Дибирова, трансфери...

Селектирани вести, занимливости, трансфери

Прочитај повеќе

Кузмановски во дрес на Вецлар

Македонскиот репрезентативец ја смени клупската средина среде сезона

Прочитај повеќе