Вести што го содржат тагот Трансфер

Мухамед Суси си оди од Е. Пелистер!

Тунискиот бек ги игра последните натпревари во зелено-бело

Прочитај повеќе

Раул си најде џиновски пивот за догодина

Шпанскиот линиски напаѓач заминува од Нант една сезона порано од предвиденото

Прочитај повеќе

Охрид потпиша со Хрват за следната сезона

Охрид продолжува да купува играчи, сега купува за следната сезона

Прочитај повеќе

Филип Талески во Бенфика?

Македонскиот репрезентативец пред трансфер

Прочитај повеќе

Стефан Додиќ го менува Загреб со Целје

Нов трансфер на ракометарот кој израсна во „Автокоманда“

Прочитај повеќе