Вести што го содржат тагот Трансфер

Денеска завршува преодниот рок

Трансфери на македонски играчи од клуб во клуб нема да можат да се реализираат од утре

Прочитај повеќе

Замената за Сагосен доаѓа од Фарски Острови!

Кил ќе ангажира млад супер талент како замена за Сагосен

Прочитај повеќе

Кукуловски и Петровиќ во битолската „двојка“

Подоготовките ги минаа со првиот тим, Европа ја отвораат со вториот

Прочитај повеќе

Додиќ пристигна во Загреб

МВП на ЕХФ Еуро, Стефан Додиќ ќе биде нов член на ППД Загреб

Прочитај повеќе

Шок за ПСЖ, замина и вториот Хансен

Уште еден Данец се враќа во домашниот шампионат

Прочитај повеќе