Вести што го содржат тагот Трансфер

Норвежанецот си оди од Сегед

Дојде како голема надеж, но работите не одеа според прогнозите

Прочитај повеќе

Тунис одбра Французин за селектор

Нов селектор на репрезентацијата на Тунис по најслабиот настап во историјата на Африканскиот шампионат

Прочитај повеќе

Марјан Колев на повторно зад кормилото

Марјан Колев на нова задача, ќе води машки тим од третата француска лига

Прочитај повеќе

Минден гледа спас во хрватски репрезентативец

На времето беше најголемиот хрватски талент

Прочитај повеќе

Кил потврди, Скипаготу место Сагосен

Новиот супер талент на местото на Норвежанецот

Прочитај повеќе