Вести што го содржат тагот Трансфер

Јерабкова се сели во Данска

Чешкиот МВП се сели во Данска

Прочитај повеќе

Нов трансфер на Дупјачанец

Македонскиот голман менува клуб во Франција

Прочитај повеќе

E. Пелистер 2 раскина со еден играч

Битолчани се разделија со талентираниот бек

Прочитај повеќе

Веспрем се разделува со Петар Ненадиќ

Српскиот бек заминува од Веспрем по пет сезони

Прочитај повеќе

Нов договор за Кањељас

Швајцарскиот клуб ќе го задржи шпанскиот ас

Прочитај повеќе