Вести што го содржат тагот Трансфер

Екс голман на Металург на печалба во Израел

Поранешниот голман на Металург си заминува од Франција

Прочитај повеќе

Вардар го сака Зарабец, но колку е тоа реално

Словенецот е желба на Вардар што тешко дека ќе се оствари

Прочитај повеќе

Легенда на Загреб потпиша за Металург

Крилото на ППД Загреб, потпиша договор со македонскиот клуб

Прочитај повеќе

Петров од Шпанија се сели во Романија

Македонскиот пивот се сели во Романија

Прочитај повеќе

Хрватски бек блиску до Вардар

Вардар преговара со хрватскиот бек од ППД Загреб

Прочитај повеќе