Вести што го содржат тагот Трансфер

Вујо има нов клуб, ќе работи во БИХ!

Светската и вардарова легенда, Весели Вујовиќ има нов клуб

Прочитај повеќе

Mандалиниќ во Е. Пелистер до 2022

Хрватскиот бек го продолжи договорот со битолчани

Прочитај повеќе

Часар од Кадетен оди кај ривалот од Цирих

Унгарскиот плејмејкер ќе направи трансфер во ривалскиот клуб

Прочитај повеќе

Tри тима ќе ја „крадат“ Неагу од ЧСМ Букурешт

Романската ракометарка летово ќе биде во центарот на вниманието

Прочитај повеќе

Војводина продаде талент во Бундес лига

Војводина го продаде својот репрезентативец во Германија

Прочитај повеќе