Вести што го содржат тагот Трансфер

Еурофарм купуваше и од Вардар

Еурофарм откако купуваше од Металург, купи играч и од Вардар

Прочитај повеќе

Црногорскиот пивот си оди од Мешков

Црногорскиот пивот си оди од Белорусија

Прочитај повеќе

Балинген се раздели со Талески

Официјализирана разделбата на Талески и Балинген

Прочитај повеќе

Полски клуб ангажираше екс тренер на Вардар

Издвојуваме неколку поинтересни и позвучни трансфери

Прочитај повеќе

И Остроушко си оди од Битола

Исто како и лани, Украинецот си заминува од Битола

Прочитај повеќе