Вести што го содржат тагот Трансфер

Поранешен селектор на клупата на Струга

Познато име ќе ја води струшката екипа сезонава

Прочитај повеќе

Охрид се засилува со бек од Хрватска

Охриѓани брзо најдоа замена за српскиот интернационалец

Прочитај повеќе

Загреб потворно на шопинг во Нексе

Загреб доведе уште еден плејмејкер во своите редови

Прочитај повеќе

Охрид доведе екстра засилување од Пролет

Охриѓани добиваат одличен бек за следната сезона

Прочитај повеќе

Од анонимец во Автокоманда до ѕвезда на Барса

Најголемиот летен трансфер го направи Барса, а играчот е добро познат и од скопските сали

Прочитај повеќе