Вести што го содржат тагот Трансфер

Манасков доби нов договор со Веспрем

Македонското крило го продолжи договорот со унгарскиот шампион

Прочитај повеќе

Лазаров добива нов соиграч место Турнат

Нант ангажираше искусен Шпанец на местото на францускиот репрезентативец

Прочитај повеќе

ППД Загреб (ќе) има пет десни крила?

Хрватскиот првак го потврди трансферот на репрезентативецот

Прочитај повеќе

Македа се сели од Сегед во Веспрем!

Трансфер бомба во Унгарија

Прочитај повеќе

Ништо од ПСЖ, ќе си остане дома

Данецот не успеа да го освои Расул Гонзалез

Прочитај повеќе