Вести што го содржат тагот Трансфер

Загреб потворно на шопинг во Нексе

Загреб доведе уште еден плејмејкер во своите редови

Прочитај повеќе

Охрид доведе екстра засилување од Пролет

Охриѓани добиваат одличен бек за следната сезона

Прочитај повеќе

Од анонимец во Автокоманда до ѕвезда на Барса

Најголемиот летен трансфер го направи Барса, а играчот е добро познат и од скопските сали

Прочитај повеќе

Коралес си оди од ПСЖ, најдена е и замена

ПСЖ со ново голманско дуо следната сезона

Прочитај повеќе

Металург се договори со Пецаковски

Металург и Пецаковски утре ќе парафираат договор за претстојната сезона

Прочитај повеќе