Вести што го содржат тагот Трансфер

ПСЖ си најде нов Сагосен

Ново име во Париз, Раул договори 20 годишен супер-талент

Прочитај повеќе

Шундо најде замена за Митревски

Звонко Шундовски ангажираше познато име за голман на Констанца

Прочитај повеќе

Хрватски репрезентативец во Работник

Хрват ќе го менува Остроушко во Битола

Прочитај повеќе

Целје направи Топ трансфер

Словенците купија одличен играч од Португалија

Прочитај повеќе

Остроушко си замина од Работник

Битолчани останаа без украинскиот репрезентативец

Прочитај повеќе