Вести што го содржат тагот Трансфер

Лука Циндриќ потпиша за Динамо Букурешт!

Хрватскиот плејмејкер се сели во Романија

Прочитај повеќе

Кил e крајната дестинација на Гурбиндо

Поранешниот вардаров играч оди во Германија

Прочитај повеќе

Јасухира потпиша за Вардар 1961

По една недела мината во Вардар, Јапонецот потпиша едногодишен договор

Прочитај повеќе

Охрид го претстави Крстевски

Охрид го промовираше последното засилување за следната сезона

Прочитај повеќе

Легендата на Татран оди во Катар

Словачката легенда се сели во Катар

Прочитај повеќе