Вести што го содржат тагот Трансфер

Гајиќ се враќа во Франција

Словенецот го отастпува своето место во Веспрем на Данил Шишкарев од Вардар

Прочитај повеќе

Гајиќ се отпиша од Веспрем, преку Инстаграм

Словенечкиот ракометар потврди дека си оди од Веспрем

Прочитај повеќе

Логроњо го претстави - Микел Хансен!

Шпанскиот клуб се пофали со засилување ... и тоа не какво било

Прочитај повеќе

Тамше: Еурофарм? Можно е, ќе видиме

Словенецот ја подгреа приказната за можна преселба во Битола

Прочитај повеќе

Скубе на радарот на Хановер

Германскиот тим го сака плејмејкерот на Вардар

Прочитај повеќе