Вести што го содржат тагот Трансфер

Вујин се сели во Португалија

Србинот го засили противникот на Работник

Прочитај повеќе

Пролет се засили од шампионскиот Вардар

Репрезентативното крило следната сезона ќе го носи дресот на скопскиот суперлигаш

Прочитај повеќе

Охрид спрема санкција за Андоновски

Ракометар на Охрид самоволно си заминал во клубот во обид да направи трансфер

Прочитај повеќе

Талески си замина од РНЛ

Македонскиот репрезентативец следната сезона ќе игра во друг бундеслигаш

Прочитај повеќе

Бундеслигаш го мерка Талески

Македонскиот бек веројатно ќе ја смени средината

Прочитај повеќе