Вести што го содржат тагот Трансфер

Симе Симовски ќе го води Куманово

Куманово го одбра селекторот на тренер за следната сезона

Прочитај повеќе

Даниел Ѓоргески на голот на Металург

Металург ангажираше македонски талент за следната сезона

Прочитај повеќе

Охрид се засили со голман од Металург

Прво засилување во екипата на Раде Стојановиќ

Прочитај повеќе

Талески си оди од РНЛ!

Македонскиот репрезентативец ја менува средината

Прочитај повеќе

Хрватски бек доаѓа во Металург

Четврти нов играч во „Автокоманда“

Прочитај повеќе