Вести што го содржат тагот Трансфер

Ангеловски си замина од Констанца

Бранко Ангеловски се збогува со Констанца и Романија

Прочитај повеќе

ППД Загреб фрли око кон српскиот голман

Шампионот на Хрватска се загреа за голманот на Металопластика

Прочитај повеќе

Нов договор за десниот бек

Кил потпиша нов договор со германскиот репрезентативец

Прочитај повеќе

Поранешен селектор на клупата на Струга

Познато име ќе ја води струшката екипа сезонава

Прочитај повеќе

Охрид се засилува со бек од Хрватска

Охриѓани брзо најдоа замена за српскиот интернационалец

Прочитај повеќе