Вести што го содржат тагот Трансфер

Јасухира потпиша за Вардар 1961

По една недела мината во Вардар, Јапонецот потпиша едногодишен договор

Прочитај повеќе

Охрид го претстави Крстевски

Охрид го промовираше последното засилување за следната сезона

Прочитај повеќе

Легендата на Татран оди во Катар

Словачката легенда се сели во Катар

Прочитај повеќе

Нов француски трансфер на Даниел Дупјачанец

Македонскиот голман го продолжува својот престој во Франција

Прочитај повеќе

Нов клуб за Сања Дабевска

Нова дестинација за македонската репрезентативка

Прочитај повеќе