Вести што го содржат тагот Трансфер

Чупиќ останува во Вардар

Убава вест од „црвено-црниот“ табор

Прочитај повеќе

Вардар купи бек од Металург

Бекот на Металург следната сезона ќе го носи дресот на Вардар

Прочитај повеќе

Десподовска останува во Кобержице

Македонската ракометарка го продолжи договорот со полскиот клуб

Прочитај повеќе

Јане Цветковски си оди од Егер

Корона кризата му го скрати договорот на македонскиот интернационалец

Прочитај повеќе

Стојановиќ продолжува со Охрид

Охриѓани продолжуваат соработка со тренерот

Прочитај повеќе