Вести што го содржат тагот Трансфер

Вецлар го ослободи Португалецот

Вецлар не го сака назад Португалецот

Прочитај повеќе

Лино ќе менува и назначува селектори во Хрватска

Нова улога за селекторот на Хрватска

Прочитај повеќе

Википедија: Кирил Лазаров во Вардар

Според Википедија, Кирил Лазаров има нов клуб - Вардар

Прочитај повеќе

Лекиќ си оди од ЧСМ Букурешт?

Голема трампа е на повидок на релација Букурешт - Подгорица

Прочитај повеќе

Шамбери „краде“ од Монпеље

Голманот што требаше да дојде во Вардар, си најде нов клуб за следната сезона

Прочитај повеќе