Вести што го содржат тагот Трансфер

Нов трансфер на Ленче Илкова

Македонскиот пивот направи нов тансфер, но останува во Турција

Прочитај повеќе

Акамбре се враќа во Франција

Французинот ќе си оди од Мешков Брест на крајот на сезоната

Прочитај повеќе

Куретков раскина со Ч. Медведи

Десниот бек на руската репрезентација го раскина договорот со клубот од подмосковнието

Прочитај повеќе

Дувњак продолжи со Кил

Хрватот останува меѓу зебрите

Прочитај повеќе

Лазаров доби ветеран за соиграч

Нант купи ветеран од Шпанија, во последен момент

Прочитај повеќе