Вести што го содржат тагот Трансфер

Котевски пред преселба во Металург

Довчерашниот тренер на Бутел Скопје пред договор со клуб од Автокоманда

Прочитај повеќе

Грузиски супер-талент потпиша за Металург

Металург се засили со грузиски репрезентативец

Прочитај повеќе

Нолевска од Данска се сели во Романија

Македонската интернационалка заминува од Данска и кариерата ја продолжува во Романија

Прочитај повеќе

Мотор се засилува за СЕХА

Мотор врати во Украина еден репрезентативец

Прочитај повеќе

Екс играч на Металург оди во Спортинг

Му се погоди трансферот на поранешниот играч на Металург

Прочитај повеќе