Вести што го содржат тагот Трансфер

Kањељас си оди од Пик Сегед

Шпанецот ја продолжува кариерата во Швајцарија

Прочитај повеќе

Томовски: Сакам предизвици, а Вардар е одговорот

Мартин Томовски се враќа во Макеоднија следната сезона

Прочитај повеќе

Мвумби пред преселба во Асобал

Атракцијата од Конго наскоро на голема сцена

Прочитај повеќе

Раул уште две години во ПСЖ

Шпанецот добива нова шанса во ПСЖ

Прочитај повеќе

Келце за Додиќ: Далеку сме до договор

Претседателот на Келце зборуваше за трансферот на Србинот во Полска

Прочитај повеќе