Вести што го содржат тагот Трансфер

Талески потпиша за Вардар!

Македонскиот репрезентативец потпиша едногодишен договор со Вардар

Прочитај повеќе

Mартинс во Вардар, дали е (не)возможна мисија?

Порто нема намера да го ослбоди централниот бек што го бара Вардар

Прочитај повеќе

Марко Вујин си оди од Спортинг

Уште еден десен бек станува слободен играч

Прочитај повеќе

ЦСКА ги краде играчите на Ростов

Две познати имиња го сменија Ростов за Москва

Прочитај повеќе

Тиквеш донесе пикер од Прилеп

Кавадарчани влегоа во друштвото на екипи што се засилува за следната сезона

Прочитај повеќе