Вести што го содржат тагот Трансфер

Заборавена ѕвезда соиграч на Пешевски

Пешевски добива соиграч во познат германски ракометар

Прочитај повеќе

Спартак Москва го претстави Атман!

Рускиот бек заминува од Вардар и веќе е член на Спартак Москва

Прочитај повеќе

ГОТОВО Е: Берлин го претстави Криштопанс!

Берлин официјализираше, Криштопанс е нивни играч

Прочитај повеќе

Криштопанс оди во Бундес лига?

Летонскиот џин пред преселба во Бундес лигата

Прочитај повеќе

Дизингер: Ќе биде чудо ако останам во Вардар

Германецот најави заминување од Вардар

Прочитај повеќе