Вести што го содржат тагот Трансфер

Не е само Менса, уште играчи си одат од РНЛ

Нема само Мадс Менса Ларсан да ги напушти редовите на бившиот шампион на Германија

Прочитај повеќе

Хановер го продаде Олсен

Данскиот плејмејкер си оди од Германија

Прочитај повеќе

Флензбург го задржа Магнус Род

Норвежанецот потпиша нов договор со германскиот шампион

Прочитај повеќе

Аеродром се засили со десен бек

По една година мината во БиХ, леворакиот бек се врати во Аеродром

Прочитај повеќе

Екс играч на Вардар и Металург го засили Жељо

Големо засилување за нишкиот тим

Прочитај повеќе