Вести што го содржат тагот Трансфер

Маркусен повторно „ортак“ со Лазаров

Нант бара замена за Лагард во Данска

Прочитај повеќе

ПСЖ најде замена за Абало

Шпанец го ќе менува легендарното крило на Франција во ПСЖ

Прочитај повеќе

Уште едно предвремено заминување од Нант

Трет предвремен трансфер од екипата на Кирил Лазаров

Прочитај повеќе

Египет го задржа дома најдобриот играч

Замалек потпиша нов двегодишен договор со десниот бек

Прочитај повеќе

Трансфер на МВП од македонското СП

Најдобрата ракометарка од кадетското СП што се играше во Македонија, конечно, го напушти ЧСМ Букурешт

Прочитај повеќе