Вести што го содржат тагот Трансфер

Дувњак продолжи со Кил

Хрватот останува меѓу зебрите

Прочитај повеќе

Лазаров доби ветеран за соиграч

Нант купи ветеран од Шпанија, во последен момент

Прочитај повеќе

Вујин се сели во Португалија

Србинот го засили противникот на Работник

Прочитај повеќе

Пролет се засили од шампионскиот Вардар

Репрезентативното крило следната сезона ќе го носи дресот на скопскиот суперлигаш

Прочитај повеќе

Охрид спрема санкција за Андоновски

Ракометар на Охрид самоволно си заминал во клубот во обид да направи трансфер

Прочитај повеќе