Вести што го содржат тагот Трансфер

Агинагалде верен на Келце

Шпанскиот пивот останува во полскиот клуб до 2020 година

Прочитај повеќе

Вториот СЕХА „снајпер“ се сели во Франција

Хрватскиот бек се договори со францускиот клуб и си заминува од Татран Прешов

Прочитај повеќе

Девојката на Сагосен си оди од Париз

Норвешката репрезентативка го менува Париз со Силкеборг

Прочитај повеќе

Следен е Борозан: Веспрем или Барса?

По Криштопанс, Оцвирк и Карачиќ, се спрема уште еден голем трансфер од Вардар

Прочитај повеќе

Келце го сонува Мелвин Ричардсон

Сопственикот на Келце има една голема и неостварена желба

Прочитај повеќе