Вести што го содржат тагот Трансфер

Нексе купи „капиталец“ од Магдебург

По 10 години минати во Магдебург, словенечкиот плејмејкер се враќа назад на Балканот

Прочитај повеќе

Ремили не отпатува за Кил, се готви трансфер

Французинот е сѐ поблиску до трансфер во Веспрем

Прочитај повеќе

Трансфер бомба во Веспрем

Првиот трансфер од Келце е во Веспрем, но не е Андреас Волф

Прочитај повеќе

Вардар го доведе Велко Маркоски

Стружанецот повторно во црвено-црно

Прочитај повеќе

Динар ќе води француски клуб

Поранешниот селектор на Франција ќе има нова, клупска задача

Прочитај повеќе