Вести што го содржат тагот Трансфер

Пролет потпиша со Палевски, се враќа ли и Мујиќ?

Најдобриот стрелец од ланската сезона ги засили редовите на Т. Пролет

Прочитај повеќе

Охрид се раздели со Грузиецот

Охридскиот клуб и грузискиот ракометар не се договорија за обновување на соработката

Прочитај повеќе

ОД ПЕТ НА ДВЕ: Уште едно десно крило замина од Загреб

Трето десно крило си замина од екипата на ППД Загреб

Прочитај повеќе

Металург крена раце од Јотиќ

Хрватот не е веќе на списокот на потенцијални засилувања за Металург

Прочитај повеќе

Прилеп го промовираше Чурлевски

Прилеп го официјализираше трансферот на Филип Чурлевски

Прочитај повеќе