Вести што го содржат тагот Трансфер

Лeфковски си замина од Бугојно

По една сезона мината во Бугојно, време е за поголем предизвик

Прочитај повеќе

Келце му украде уште еден пикер на Нант

Продолжува распродажбата на играчи во клубот на Кирил Лазаров

Прочитај повеќе

ПСЖ го позајми џинот во Ваљадолид

Раул Гонзалез му помага на својот матичен клуб со играчи од ПСЖ

Прочитај повеќе

Борозан претставен во Веспрем

Официјализиран трансферот на Вуко Борозан во Веспрем

Прочитај повеќе

Прибак си оди од Бешикташ

Некогашиот миленик на вардаровите навивачи си оди од Турција пред истекот на договорот

Прочитај повеќе