Вести што го содржат тагот Келн

ЕХФ го откри „Ф4“ бендот

По Mel C, ЕХФ носи во Келн уште еден бенд кој, како да ви кажеме...

Прочитај повеќе

ЛШ: Келн втора година по ред без Германци?

Келце е најверојатниот противник на Вардар во 1/4 финалето. Келн веројатно втора година по ред ќе биде без германски екипи

Прочитај повеќе

Штербик: Сакам повторно да дојдам во Келн

Голманот на Вардар изјави подготвеност да ја продолжи кариерата

Прочитај повеќе

Начевски и Николов ќе судат во Келн

Македонските арбитри Ѓорѓи Начевски и Славе Николов ќе судат на Ф4 турнирот во Келн. Тие ќе ја делат правдата на мечот ПСЖ - Веспрем

Прочитај повеќе