Вести што го содржат тагот Келн

Ждрепката за Вардар е во среда

Вардар ќе го дознае противникот во среда на пладне

Прочитај повеќе

Дојде големиот ден за Вардар

Попладнево во „Јане Сандански“, Вардар ќе игра за пласман на „Ф4“ во Келн

Прочитај повеќе

Хрватски предлог: Скопје да биде како Келн

Македонија ги освои гостите, сакаат секоја година Ф4 да се одржува во Скопје

Прочитај повеќе

ЕХФ го откри „Ф4“ бендот

По Mel C, ЕХФ носи во Келн уште еден бенд кој, како да ви кажеме...

Прочитај повеќе

ЛШ: Келн втора година по ред без Германци?

Келце е најверојатниот противник на Вардар во 1/4 финалето. Келн веројатно втора година по ред ќе биде без германски екипи

Прочитај повеќе