Вести што го содржат тагот Келн

Еуфорија во Веспрем, Келн повторно без Германци

Веспрем е на Ф4 во Келн. Трета година без германски тим на завршницата

Прочитај повеќе

Шишкарев: Пеш ќе одиме до Келн ако треба

Полуфиналето е сигурна дестинација

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Драмите во кои се освојуваше Келн

ЕХФ ВИДЕО: Неколку одбрани моменти од Келн

Прочитај повеќе

Брест е ОК, но Скопје е нашиот Келн

Балканските новинари би биле најсреќни ако СЕХА Ф4 се одржува во Скопје

Прочитај повеќе

„Ф4“ се чекираше во Келн, до 2024 година

Шампионскиот пехар во ЛШ ќе се доделува во Ланксес Арена

Прочитај повеќе