Вести што го содржат тагот Келн

СРЦЕ ПЛАНИНА: Вардар е на Фајнал Фор!

Вардар се одбрани, ја доби драмата и ќе патува во Келн

Прочитај повеќе

Барса во авионот за Келн

Барса е вториот патник за Келн

Прочитај повеќе

Еуфорија во Веспрем, Келн повторно без Германци

Веспрем е на Ф4 во Келн. Трета година без германски тим на завршницата

Прочитај повеќе

Шишкарев: Пеш ќе одиме до Келн ако треба

Полуфиналето е сигурна дестинација

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Драмите во кои се освојуваше Келн

ЕХФ ВИДЕО: Неколку одбрани моменти од Келн

Прочитај повеќе