Вести што го содржат тагот Келн

Финта беше или не, Штербик ќе биде на голот вечерва

Веспрем ќе биде комплетен вечерва во Келн

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Погледнете ја радоста на Вардар

Радоста на Вардар

Прочитај повеќе

(ФОТО) ЕХФ „Ф4“: Барса прва се чекираше во Келн

Противникот на Вардар прв пристигна на боиштето

Прочитај повеќе

(ФОТО) Новиот дрес на Вардар

Вардар го претстави дресот со кој ќе игра на Фајнал Фор во Келн

Прочитај повеќе

Начевски и Николов ќе судат во Келн

Македонската судиска двојка ќе дели правда на дуелот Веспрем - Келце

Прочитај повеќе